top of page

Kaip atgaivinti jūsų internetinę svetainę?

Atnaujinta: 2020-08-26


SEO auditas | internetinė svetainė | webandseo.eu
Kaip susidraugauti su internetine svetaine

Susikūrėte internetinę svetainę savo veiklai ir norite, kad jinai pritrauktų klientų srautus, tačiau taip nevyksta. Kas ne taip? Ką darote ne taip, kad internetinės svetainės funkcionalumas dirbti jūsų labui 24 valandas į parą ir 7 dienas į savaitę nepasiteisina? Ar tai tikrai mitas? Atsakymas vienareikšmiškas - tai tikrai ne mitas. Ir internetinės svetainės nauda yra tikrai didelė, neginčytina ir atsiperkanti. Tačiau... ar tikrai esate tikri, kad internetinė svetainė ar internetinis puslapis, o gal ir jūsų elektroninė parduotuvė buvo sukurti tikro profesionalo ranka pritaikant visas reikiamas skaitmeninio marketingo strategijas?

Kaip ir visuose versluose nefunkcionalumo priežastis tikrinama atliekant gilią analizę, kitais žodžiais tariant daromas internetinės svetainės SEO auditas. Kad geriau įsivaizduotumėm kas tai per daiktas tas SEO auditas panagrinėkim du tradicinio verslo pavyzdžius: paslaugas teikiančio biuro / ofiso ir nedidelės rūbų parduotuvėlės darbo aktyvumą ir naudą. Jūsų internetinės svetainės sukūrimas yra tolygus biuro ar parduotuvėlės įrengimui. Jūsų veiklos patalpos turi atitikti interjero dizainą skirtą paslaugos ar produkto pristatymui tam tikrai auditorijai. Internetinėje svetainėje sukuriamas vizualinis dizainas. Biuro veiklos produktas - tam tikros paslaugos, parduotuvėlės - rūbai, papuošalai, avalynė, aksesuarai, o kuo užpildome internetinę svetainę? O gi raktažodžiais - žodžiais, kurie atitinka jūsų veiklos paslaugą ar prekę ir vizualiniais elementais. Sekantis etapas yra jūsų tikslinės veiklos vystymas, nuolatinis biuro ar parduotuvėlės aktyvumas ir priežiūra, klientų pritraukimas ir paslaugos ar prekės pardavimas. Ta pačia schema veikia ir jūsų internetinė svetainė, internetinis puslapis, elektroninė parduotuvė.

Dabar jau turime bendrą vaizdą kaip turėtu funkcionuoti jūsų internetinė svetainė ir netgi elektroninė parduotuvė. Visada prisiminkite: tam, kad jūsų internetinis verslas puikiai veiktu, yra būtina ne tik jį sukurti kokybiškai, bet ir nuolat prižiūrint palaikyti jį aktyvumo būsenoje. O dabar grįžkime prie mūsų pagrindinio klausimo: kaip atgaivinti jūsų internetinę svetainę? Kaip jau buvo minėta anksčiau - reikia atlikti internetinės svetainės SEO auditą. Pagrindinė rekomendacija SEO auditui atlikti - tegul tai daro tikras profesionalas. Tuokiu būdu jūs sužinosite ne tik apie aptiktas įvairaus tipo klaidas, bet ir gausite išsamius paaiškinimus ką ir kaip pataisyti bei kodėl tokie sprendimai būtų naudingai. SEO auditą gali sudaryti nuo 20 iki 50 punktų, tai tikrai didelis darbas "išnarstyti po kauliuką" jūsų internetinį projektą. Bus peržiūrėti, internetinės svetainės techniniai, tekstiniai, vizualinio dizaino, funkcionalumo, skaitmeninio marketingo, pasijungimo prie Google paieškos sistemos ir kiti būtini elementai. Ištaisius klaidas, nurodytas SEO audito analizėje, teisingai atlikus vidinį SEO, drąsiai galėsite atlikinėti išorinio SEO veiksmus ir naujai atgaivintą internetinę svetainę kelti į Google paieškos TOP pozicijų viršų.


Jeigu jums dar kyla papildomų klausimų arba norite užsisakyti paslaugą SEO auditas, susisiekite su šios srities specialistais info@webandseo.eu16 peržiūrų0 komentarų

BASTYON

Comentários


bottom of page