top of page

# Haštegas, grotažymė...

Atnaujinta: 02-23


hashtag | WebAndSeo.EU |

Terminas grotažymė, saitažodis, grotelinė žymė, grotaženklis, "haštegas", tai sinonimai turintys vieną ir tą pačią reikšmę anglų kalboje vadinami hashtag. Vis tik pats populiariausias liaudyje prigijęs ir labiau žinomas būtų haštegas. Tai kas yra haštegas ir kam jis naudojamas? Haštegas arba grotažymė - tai sutartiniu ženklu (grotelėmis #) pažymėtas reikšmingas žodis ar žodžių junginys, skirtas tam tikros temos pranešimams identifikuoti. Teisingo haštego sukūrimo formulė yra visai paprasta:# + žodis = #žodisHaštegai ar grotažymės naudojami paženklinti savo tinklaraščio (Blog'o) ar socialinių tinklų turinį, kad jį atrastu vartotojai. Lankytojams pakanka paspausti ant haštego ir jiems bus pasiūlyti skaitymui straipsniai atitinkantys haštege pažymėtą temą. Todėl būtų rekomenduotina išnaudoti šią galimybę visiems, kas tik pradeda rašyti tinklaraščio (Blog'o) straipsnius, Facebook, Instagram, Twitter ir kitų socialinių tinklų įrašus (post'us). Hashtegus galima įrašyti pačiame straipsnyje arba straipsnio pabaigoje. Tai galima pamatyti profesionaliai parašytuose socialinių tinklų įrašuose. Dar viena labai svarbi smulkmena, rašant kelis haštegus jie NIEKADA neturi būti atskiriami kableliais, o jeigu haštegas yra žodžių junginys, jis rašomas be tarpo. Rašydami haštegus nepamiškite pažymėti ir savo vardinio ar prekių brendo pavadinimo.


Grotažymės arba "hashtags" yra dažnai naudojamos socialiniuose tinkluose, kad būtų lengviau surasti turinį, susijusį su tam tikra tema ar sritimi. Nepaisant to, Google paieškos sistema tiesiogiai negali panaudoti grotažymių, kaip pvz., Twitteris ar Instagramas, nes tai yra šių platformų specifinis funkcionalumas. Tačiau socialiniai tinklai, kuriuose naudojami grotažymės, dažnai yra indeksuojami Google paieškos rezultatuose. Tai reiškia, kad jei žmonės ieško tam tikros temos ar informacijos, kurią galima rasti socialiniuose tinkluose, tai turinys, turintis atitinkamus grotažymus, gali atsirasti paieškos rezultatuose.


Taigi, nors Google tiesiogiai negali panaudoti grotažymių paieškos algoritmuose, jie vis tiek gali turėti įtakos turinio matomumui paieškos rezultatuose. Todėl naudokite grotažymes savo socialinių tinklų turinyje.
1 931 peržiūra1 komentaras

1件のコメント


Labai naudingas straipsnis, ypač tiems kas pirmą kartą susiduria su hašteg žeklo naudojimu. Ačiū!

いいね!
bottom of page