top of page

2021 metų SEO tendencija Nr.1 - web mobiliosios versijos adaptacija


Visi kas turi veikiantį internetinį projektą (internetinė svetainė ar internetinė parduotuvė) privalėtu turėti įdiegtą web analitiką.

Ar tikrai atidžiai pražiūrite ir stebite šias ataskaitas?


Viename iš web analitikos grafikų visada matysite informaciją iš kokių įrenginių ir koks lankytojų skaičius lankosi jūsų web svetainėje ar elektroninėje parduotuvėje.

Statistika rodo, jog beveik 56% internetinių svetainių lankytojų naudojasi mobiliąja įranga. Lankytojai vis labiau ją naudoja ne tik pramogoms, bet apsipirkimui. Todėl, DĖMESIO internetinių parduotuvių savininkams!!! Jūsų elektroninė parduotuvė privalo atitikti jūsų lankytojų lūkesčius ir tapti pritaikyta patogiam jų naudojimui mobilioje versijoje.


Per pastaruosius kelerius metus Google palaipsniui pareina prie taip vadinamos mobile-first indeksacijos ir 2021 m. kovo mėn. planuoja šį procesą baigti. Tai reiškia, jog internetinė parduotuvė ar internetinė svetainė nepritaikyta mobiliajai versijai negalės papulti į paieškos sistemoje TOP pozicijas. Pirmenybė bus teikiama internetiniams projektams, kurie labiausiai rūpinasi savo klientais ir sukuria visas sąlygas būti prieinamais visuose įrenginiuose.


Patikrinkite ar jūsų internetinė svetainė ar elektroninė parduotuvė atitinka šią 2021 m. SEO tendenciją.

Tai galite padaryti rankiniu būdu arba pasinaudoti Google siūloma pagalba. Atsidarykite žemiau nurodytą nuorodą ir įveskite savo URL adresą į puslapyje esantį laukelį.


Po savo URL adreso įvedimo išvysite pritaikomumo mobiliesiems testo rezultatus.

Jeigu Google Search Console rado klaidų - kuo skubiau jas redaguokite.Linkime jums sėkmingo internetinio verslo!

Jeigu jums kilo papildomų klausimų visada galite kreiptis į WEB & SEO komandą www.webandseo.eu Maloniai išklausysime ir nuoširdžiai atsakysime į jums iškilusius klausimus.


23 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page