top of page

PASLAUGOS

www.webandseo.eu-kontaktai-cover-image

Internetinių svetainių kūrimas

Vieno-puslapio-internetinė-svetainė-WebAndSeo-EU-image.pngpng
Vieno puslapio internetinė svetainė

Vieno puslapio internetinė svetainė su domeno parinkimu ir įdiegimu. Tai gali būti Jūsų tinklapis - vizitinė kortelė, nukreipimo puslapis arba puslapis apie veiksmą (pvz. akciją) ar vieno produkto, paslaugos pardavimą. Pardavimo puslapis su Jūsų informacija, užklausos forma, kontaktiniais duomenimis ar kitokiais moduliais. Vidinis SEO optimizavimas wix platformoje sukurtame projekte, pajungimas prie socialinių tinklų profilių.

Kaina nuo 120€

Internetinių-svetainių-kūrimas-WebAndSeo-EU-image.png
Reprezentacinė internetinė svetainė

Reprezentacinė įmonės ar veiklos internetinė svetainė. Į kainą įeina domeno parinkimas ir įdiegimas, reikalingų modulių įdiegimas, nuotraukų galerijos pridėjimas ar socialinių tinklų integravimas į svetainę, puslapio "404" apiforminimas, favikono įdiegimas. Vidinis SEO optimizavimas, pajungimas prie socialinių tinklų. Darbai atliekami wix platformoje.

Kaina nuo 299€

Internetinės parduotuvės. Eshop. WebAndSeo.EU
Internetinė parduotuvė / Eshop

Jūsų prekių ar paslaugų wix elektroninė / internetinė parduotuvė / Eshop su internetiniu mokėjimu, klientų baze, asmeniniu kabinetu, naujienlaiškių moduliais, SEO užpildymais, socialinių tinklų integravimais ar pajungimais prie jų. 

Kaina nuo 499€

Web-dizaino-atnaujinimas-WebAndSeo-EU.png
Asmeninė internetinė svetainė / Tinklaraštis / Blog'as

Asmeninė internetinė svetainė / Tinklaraštis / Blog'as - tai svetainė, kurioje talpinsite savo straipsnius. Tinklaraštininkas arba Bloger'is - tai nauja profesija internetinėje erdvėje. Šia profesija galite užsiimti iš bet kokios pasaulio vietos,  nes rašyti straipsnius įvairia arba specifine, užsakomąja tema nėra būtina sėdint ofise. 

Kaina nuo 150€

Vieno puslapio internetinė svetainė
Internetinė svetainė
Internetinė parduotuvė

SEO paslaugos

Logotipo-kūrimas-WebAndSeo-EU.png
Rinkos raktinių žodžių tyrimas
Rinkos raktinių žodžių tyrimas yra būtinas kiekvienam internetiniam projektui. Tai raktinių žodžių išgryninimas atsižvelgiant į paieškos sistemų statistiką. Raktiniai žodžiai, tai internetinių svetainių "pamatai". Žinant rinkoje labiausiai ieškomų žodžių rašomi SEO tekstai, teisingai užvadinamos prekių ar paslaugų kategorijos, kuriamas bendras internetinės svetainės turinys, netgi gali būti parinktas strategiškai teisingas internetinės svetainės domeno pavadinimas.

Kaina nuo 20€

SEO-auditas-WebAndSe.EU-image
SEO auditas
Jau turite internetinę svetainę? Norite ją atnaujinti ar pradėti reklamuoti? Norėdami išvengti nereikalingų išlaidų, užsisakykite savo internetinės svetainės detalią analizę, dar vadinamą kaip SEO auditas. Tinklalapio analizė vyksta keliomis kryptimis: dizainas, pritaikymas skirtinguose įrenginiuose, SEO (tekstai, nuotraukos, antraštės, žymės) ir t.t. Į SEO audito paslaugą įeina ne tik internetinės svetainės analizė ir komentarai kas blogai, bet ir tikslingos rekomendacijos bei siūlymai. 

Kaina nuo 50€

SEO-paslaugos-WebAndSeo.EU-image.png
SEO paslaugos 
SEO paslaugos: Raktinių žodžių parinkimas, žymų analizė ir teksto patikrinimas, tikslinės auditorijos nustatymas, užklausų analizė, SEO auditas. Minimalus SEO reklamos terminas yra 3 mėnesiai.
SEO optimizavimo kaina priklauso nuo jūsų poreikių (pagrindinių užklausų skaičiaus, regiono (-ų)) ir deramasi individualiai.
Jeigu jau turite veikiančią internetinę svetainę ir norite optimizuoti SEO, prieš pradedant būtina atlikti SEO auditą - internetinės svetainės analizę, ištaisyti klaidas, modifikuoti tekstus ir nuotraukas, tikrinti svetainės veikimą mobiliąja versija.

Kaina nuo 299€

SEO auditas
SEO optimizavimas

Internetinių svetainių priežiūra

Internetinių svetainių priežiūra
Vieno-puslapio-internetinė-svetainė-WebAndSeo-EU-image.pngpng
Internetinės svetainės / elektroninės parduotuvės priežiūra

Vieno puslapio internetinė svetainė su domeno parinkimu ir įdiegimu. Tai gali būti Jūsų tinklapis - vizitinė kortelė, nukreipimo puslapis arba puslapis apie veiksmą (pvz. akciją) ar vieno produkto, paslaugos pardavimą. Pardavimo puslapis su Jūsų informacija, užklausos forma, kontaktiniais duomenimis ar kitokiais moduliais. Internetinių svetainių priežiūra wix platformoje.

Kaina nuo 60€

Internetinių-svetainių-kūrimas-WebAndSeo-EU-image.png
SEO priežiūra

SEO priežiūra jūsų internetiniam projektui. Užpildome vidinius SEO optimizavimo laukus Wix platformoje sukurtiems projektams. Vykdome išorinio SEO optimizavimą.

Kaina nuo 299€

Paslauga ir kaina

WEBandSEO.eu-demesio-icon.png
Konsultacija

Konsultavimas gyvo pokalbio metu esamos arba būsimos internetinės svetainės ar SEO klausimais. Konsultacijos trukmė  - iki 1 valandos.

*Konsultacijos kaina ir trukmės laikas gali koreguotis priklausomai nuo projekto sudėtingumo.

WEBandSEO.eu-demesio-icon.png
Kaina ir terminai

Mes neįvardinome visų paslaugų ir funkcijų sąrašo todėl, kad asmeniškai aptarsime su klientu jo idėjas ir poreikius. Remiantis tuo, kas bus aptarta darysim išvadą apie paslaugos kainą ir projekto įvykdymo terminą. Jei vis dar nežinote, kokio tipo internetinė svetainė jums yra reikalinga, susisiekite su mumis ir kartu rasime jums palankų sprendimą. 

bottom of page