PASLAUGOS

Internetinių svetainių kūrimas

Vieno-puslapio-internetinė-svetainė-WebAndSeo-EU-image.pngpng

Vieno puslapio internetinė svetainė

Vieno puslapio internetinė svetainė su domeno parinkimu ir įdiegimu. Tai gali būti Jūsų tinklapis - vizitinė kortelė, nukreipimo puslapis arba puslapis apie veiksmą (pvz. akciją) ar vieno produkto, paslaugos pardavimą. Pardavimo puslapis su Jūsų informacija, užklausos forma, kontaktiniais duomenimis ar kitokiais moduliais, logotipo sukūrimas. Vidinis SEO optimizavimas, pajungimas prie socialinių tinklų profilių.

Kaina nuo 120€

Internetinių-svetainių-kūrimas-WebAndSeo-EU-image.png

Reprezentacinė internetinė svetainė

Reprezentacinė įmonės ar veiklos internetinė svetainė. Į kainą įeina domeno parinkimas ir įdiegimas, logotipo kūrimas, reikalingų modulių įdiegimas, nuotraukų galerijos pridėjimas ar socialinių tinklų integravimas į svetainę. Vidinis SEO optimizavimas, pajungimas prie socialinių tinklų.

Kaina nuo 299€

Internetinės parduotuvės. Eshop. WebAndSeo.EU

Internetinė parduotuvė / Eshop

Jūsų prekių ar paslaugų elektroninė / internetinė parduotuvė / Eshop su internetiniu mokėjimu, klientų baze, asmeniniu kabinetu, naujienlaiškių moduliais, SEO užpildymais, socialinių tinklų integravimais ar pajungimais prie jų. 

Kaina nuo 499€

Web-dizaino-atnaujinimas-WebAndSeo-EU.png

Asmeninė internetinė svetainė / Tinklaraštis / Blog'as

Asmeninė internetinė svetainė / Tinklaraštis / Blog'as - tai svetainė, kurioje talpinsite savo straipsnius. Tinklaraštininkas arba Bloger'is - tai nauja profesija internetinėje erdvėje. Šia profesija galite užsiimti iš bet kokios pasaulio vietos,  nes rašyti straipsnius įvairia arba specifine, užsakomąja tema nėra būtina sėdint ofise. 

Kaina nuo 150€

 
 
 

SEO paslaugos

Logotipo-kūrimas-WebAndSeo-EU.png

Rinkos raktinių žodžių tyrimas

Rinkos raktinių žodžių tyrimas yra būtinas kiekvienam internetiniam projektui. Tai raktinių žodžių išgryninimas atsižvelgiant į paieškos sistemų statistiką. Raktiniai žodžiai, tai internetinių svetainių "pamatai". Žinant rinkoje labiausiai ieškomų žodžių rašomi SEO tekstai, teisingai užvadinamos prekių ar paslaugų kategorijos, kūriamas bendras web svetainės turinys, netgi gali būti parinktas strategiškai teisingas internetinės svetainės domeno pavadinimas.

Kaina nuo 20€

SEO-auditas-WebAndSe.EU-image

SEO auditas

Jau turite internetinę svetainę? Norite ją atnaujinti ar pradėti reklamuoti? Norėdami išvengti nereikalingų išlaidų, užsisakykite savo internetinės svetainės detalią analizę, dar vadinamą kaip SEO auditas. Tinklalapio analizė vyksta keliomis kryptimis: dizainas, pritaikymas skirtinguose įrenginiuose, SEO (tekstai, nuotraukos, antraštės, žymės) ir t.t. Į SEO audito paslaugą įeina ne tik internetinės svetainės analizė ir komentarai kas blogai, bet ir tikslingos rekomendacijos bei siūlymai. 

Kaina nuo 50€

SEO-paslaugos-WebAndSeo.EU-image.png

SEO paslaugos 

SEO paslaugos: Raktinių žodžių parinkimas, žymų analizė ir teksto patikrinimas, tikslinės auditorijos nustatymas, užklausų analizė, SEO auditas. Minimalus SEO reklamos terminas yra 3 mėnesiai.

SEO optimizavimo kaina priklauso nuo jūsų poreikių (pagrindinių užklausų skaičiaus, regiono (-ų)) ir deramasi individualiai.

Jeigu jau turite veikiančią internetinę svetainę ir norite optimizuoti SEO, prieš pradedant būtina atlikti SEO auditą - internetinės svetainės analizę, ištaisyti klaidas, modifikuoti tekstus ir nuotraukas, tikrinti svetainės veikimą mobiliąja versija.

Kaina nuo 299€

 
 

Internetinių svetainių priežiūra

 
Vieno-puslapio-internetinė-svetainė-WebAndSeo-EU-image.pngpng

Internetinės svetainės / elektroninės parduotuvės priežiūra

Vieno puslapio internetinė svetainė su domeno parinkimu ir įdiegimu. Tai gali būti Jūsų tinklapis - vizitinė kortelė, nukreipimo puslapis arba puslapis apie veiksmą (pvz. akciją) ar vieno produkto, paslaugos pardavimą. Pardavimo puslapis su Jūsų informacija, užklausos forma, kontaktiniais duomenimis ar kitokiais moduliais. 

Kaina nuo 60€

Internetinių-svetainių-kūrimas-WebAndSeo-EU-image.png

SEO priežiūra

Internetinių svetainių kūrimas, internetinių svetainių priežiūra. Svetainė tinklaraštis - Blogas. Į kainą įeina domeno parinkimas ir įdiegimas, logotipo kūrimas, reikalingų modulių įdiegimas ir kt.

Kaina nuo 299€

Paslauga ir kaina

WEBandSEO.eu-demesio-icon.png

Kaina ir terminai

Mes neįvardinome visų paslaugų ir funkcijų sąrašo todėl, kad asmeniškai aptarsime su klientu jo idėjas ir poreikius. Remiantis tuo, kas bus aptarta darysim išvadą apie paslaugos kainą ir projekto įvykdymo terminą. Jei vis dar nežinote, kokio tipo internetinė svetainė jums yra reikalinga, susisiekite su mumis ir kartu rasime jums palankų sprendimą.