PASLAUGOS

Vieno puslapio internetinė svetainė

Vieno puslapio internetinė svetainė su domeno parinkimu ir įdiegimu. Tai gali būti Jūsų tinklapis - vizitinė kortelė, nukreipimo puslapis arba puslapis apie veiksmą (pvz. akciją) ar vieno produkto, paslaugos pardavimą. Pardavimo puslapis su Jūsų informacija, užklausos forma, kontaktiniais duomenimis ar kitokiais moduliais. 

Kaina nuo 150.00€

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas, internetinių svetainių priežiūra. Svetainė tinklaraštis - Blogas. Į kainą įeina domeno parinkimas ir įdiegimas, logotipo kūrimas, reikalingų modulių įdiegimas ir kt.

Kaina nuo 300.00€

Internetinės parduotuvės / Eshop

Jūsų prekių ar paslaugų elektroninė parduotuvė / Eshop su internetiniu mokėjimu, klientų baze, asmeniniu kabinetu, naujienlaiškių moduliais, SEO užpildymais. 

Kaina nuo 500.00€

WEB dizaino atnaujinimas

Jau turite susikūrę internetinę svetainę? Jeigu jos dizainas yra  pasenęs ir  Jūs norite pritraukti naujų potencialių klientų, mūsų komanda maloniai atnaujins ne tik vizualinį dizainą, bet ir tekstą. Atnaujinant tekstą rekomenduojama naujai padaryti rinkos raktinių žodžių tyrimą, užsitikrinant raktinių žodžių pozicijas paieškos sistemose. 

Kaina nuo 150.00€

Logotipų kūrimas

Jūsų verslo logotipo kūrimas. Spalvų schema. Įmonės šaukinys.

Vizitinės kortelės, skaitmeninis vizitinės kortelės variantas, skrajutės, meniu, paslaugų kainoraštis, reklaminiai sąrašai. Dizaino sukūrimas, spalvų schema.

Kaina nuo 20.00€

SEO auditas

Jau turite internetinę svetainę? Norite ją atnaujinti ar pradėti reklamuoti? Norėdami išvengti nereikalingų išlaidų, užsisakykite savo internetinės svetainės detalią analizę, dar vadinamą kaip SEO auditas. Tinklalapio analizė vyksta keliomis kryptimis: dizainas, pritaikymas skirtinguose įrenginiuose, SEO (tekstai, nuotraukos, antraštės, žymės) ir t.t. Į SEO audito paslaugą įeina ne tik internetinės svetainės analizė ir komentarai kas blogai, bet ir tikslingos rekomendacijos bei siūlymai. 

Kaina nuo 50.00€

SEO paslaugos 

SEO paslaugos: Raktinių žodžių parinkimas, žymų analizė ir teksto patikrinimas, tikslinės auditorijos nustatymas, užklausų analizė, SEO auditas. Minimalus SEO reklamos terminas yra 3 mėnesiai.

SEO optimizavimo kaina priklauso nuo jūsų poreikių (pagrindinių užklausų skaičiaus, regiono (-ų)) ir deramasi individualiai.

Jeigu jau turite veikiančią internetinę svetainę ir norite optimizuoti SEO, prieš pradedant būtina atlikti SEO auditą - internetinės svetainės analizę, ištaisyti klaidas, modifikuoti tekstus ir nuotraukas, tikrinti svetainės veikimą mobiliąja versija.

Kaina nuo 300.00€

Tekstų rašymas

Viena iš svarbiausių internetinės svetainės dalių yra tekstų rašymas. Pagrindinis tekstų rašymo tikslas - pritraukti potencialių klientų bei paieškos sistemų dėmesį naudojant raktinius žodžius. Taigi tai nėra paprastai kuriami tekstai. SEO tekstų rašymas taikomas ne tik kuriant internetinę svetainę, atliekant SEO žingsnius bet ir vykdant klientų socialinių tinklų priežiūrą.

Kaina nuo 0.02€ už žodį

Facebook, Instagram, Twitter administravimas

Kiek daug klaidų veliam savo socialiniuose tinkluose. Patikėję šią veiklą profesionalui pamiršite savo galvos skausmą kaip teisingai valdyti socialinių tinklų vidinius nustatymus ir reklaminių tekstų kompanijas. Net neabejokite Facebook, Instagram, Twitter ir kitų socialinių tinklų valdymas, tai specialisto darbas. Profesionaliai prižiūrint socialinius tinklus natūraliai kilsite į TOP'ą paieškos sistemose. Tokiu būdu Jūs ženkliai sumažinsite savo išlaidas laikinai mokamoms reklamoms.

Kaina nuo 200.00€

Paslauga ir kaina

Mes neįvardinome viso paslaugų ir funkcijų sąrašo todėl, kad asmeniškai aptarsime su klientu jo idėjas ir poreikius. Remiantis tuo, kas bus aptarta darysim išvadą apie paslaugos mokestį ir kainos pagrindimą. Jei vis dar nežinote, kokio tipo internetinė svetainė jums yra reikalinga, susisiekite su mumis. 

 
 

WEB & SEO

Internetinių svetainių kūrimas

SEO paslaugos

© 2020 Visos teisės saugomos

  • WebAndSeo.EU - Facebook  - icon
  • WebAndSeo.EU - Instagram - icon
  • Twitter