top of page

GROŽIS

Čia gali būti jūsų internetinės svetainės nuoroda...

Trumpas internetinės svetainės aprašymas.... Patalpinti savo nuorodą

Teikiu profesionalias makiažo paslaugas šiuose miestuose/regionuose: Vilniuje, Trakuose, Lentvarkyje. Paslaugų spektras: Dieninis makiažas, vakarinis makiažas, fotosesijų makiažas, vestuvinis makiažas, vakarinis makiažas.

JELENA PYŠKINA - profesionali kosmetologė, masažuotoja, grožio paslaugas teikianti Klaipėdos mieste. Siūlomos paslaugos: veido bei kūno masažai, populiarūs KOBIDO, limfodrenažiniai, anticeliulitiniai, pėdų masažai, grožio procedūros kūnui.

Didžiausias ir išsamiausias drabužių dydžių vadovas Lietuvoje. Esame įsitikinę, kad kiekvienas žmogus nusipelno dėvėti tokius drabužius, kurie ne tik atspindi jo unikalų stilių, bet ir puikiai jam tinka. Pas mus rasite daug naudingų patarimų, kaip tinkamai prižiūrėti savo mylimus drabužius. Jauskitės nuostabiai su kiekvienu pasirinktu drabužiu!

Kosmetika iš rankų, kurioms rūpi ♡

Kremiste.lt - kokybiški veido ir kūno odos priežiūros produktai, atrinkti profesionalios kosmetologės. Parduotuvėje prekiaujame tik jos pačios naudojamus ir atrinktus produktus. Mums rūpi teisinga ir kuo paprastesnė odos priežiūra, kuri būtų teisingai atrinkta kiekvienam, pagal poreikius.

Sidabra Jewelry - Stilingi, išskirtinio dizaino papuošalai, atitinkantys naujausias madų tendencijas ir pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro – tai Sidabra Jewelry vizitinė kortelė. Siekiame, kad kiekviena moteris dėvėdama Sidabra Jewelry aksesuarus, atrodytų išskirtinai ir žavingai, todėl didelį dėmesį teikiame papuošalo unikalumui ir išskirtinumui. Stengiamės pasiūlyti dar nematytus, “kitokius” papuošalų dizainus, kad kiekviena moteris rastų jos stilių atitinkantį akcentą.

bottom of page