top of page

GROŽIS
 

Čia gali būti jūsų internetinės svetainės nuoroda...

Trumpas internetinės svetainės aprašymas.... Patalpinti savo nuorodą

Kosmetika iš rankų, kurioms rūpi ♡

Kremiste.lt - kokybiški veido ir kūno odos priežiūros produktai, atrinkti profesionalios kosmetologės. Parduotuvėje prekiaujame tik jos pačios naudojamus ir atrinktus produktus. Mums rūpi teisinga ir kuo paprastesnė odos priežiūra, kuri būtų teisingai atrinkta kiekvienam, pagal poreikius.

JELENA PYŠKINA - profesionali kosmetologė, masažuotoja, grožio paslaugas teikianti Klaipėdos mieste. Siūlomos paslaugos: veido bei kūno masažai, populiarūs KOBIDO, limfodrenažiniai, anticeliulitiniai, pėdų masažai, grožio procedūros kūnui.

Sidabra Jewelry - Stilingi, išskirtinio dizaino papuošalai, atitinkantys naujausias madų tendencijas ir pagaminti iš tikro 925 prabos sidabro – tai Sidabra Jewelry vizitinė kortelė. Siekiame, kad kiekviena moteris dėvėdama Sidabra Jewelry aksesuarus, atrodytų išskirtinai ir žavingai, todėl didelį dėmesį teikiame papuošalo unikalumui ir išskirtinumui. Stengiamės pasiūlyti dar nematytus, “kitokius” papuošalų dizainus, kad kiekviena moteris rastų jos stilių atitinkantį akcentą.

bottom of page